Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zájmové kroužky v novém školním roce

Domu kultury Střelnice a sportovišť města Rumburk

 

S nástupem nového školního roku začaly i zájmové kroužky, do kterých můžete své děti přihlásit. Dům kultury Střelnice a sportoviště města Rumburk již druhým rokem pořádá kroužek plavání Vodníček, který má stále větší ohlas a již nyní navštěvuje bazén šedesát pět dětí. Kroužek probíhá v pondělí od 16.00 do 17.30 a v úterý od 15.30 do 17.00 hod. Děti se formou hry pod vedením zkušených instruktorek plavání Jany Cirhanové a Lenky Procházkové seznámí s vodou a naučí se základům plavání.

V květnu letošního roku byl založen tenisový oddíl pro děti. V dnešní době ho navštěvuje dvacet dětí a stále můžete své dítko do oddílu přihlásit. Pod vedením instruktora Miroslava Serbuse se děti seznámí s tenisem, naučí se základní prvky hry a procvičí se při pohybových aktivitách. Tréninky probíhají na tenisových kurtech letního stadionu, v zimním období v hale.

Ani zimní stadion nezůstává pozadu. Již loni se ve spolupráci s HC Varnsdorf a Schrödingerovým institutem podařilo zrealizovat školu bruslení. Od 19. 10. každou neděli od 10.00 do 11.30 hod. můžete přijít se svými dětmi a svěřit je zkušeným a kvalifikovaným trenérům hokejového klubu HC Varnsdorf. Vaše děti naučí bruslit a cítit se bezpečně na ledě. Škola bruslení je zdarma. Bližší informace získáte na stránkách www.sras.cz nebo na tel. 412 332 590.

Kateřina Švajgrová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail