Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zapojte se do humanitární sbírky a pomozte potřebným

Sociální družstvo Diakonie Broumov ve spolupráci s Oblastní charitou Rumburk vyhlašuje humanitární sbírku. Do sbírky můžete přinést dámské, pánské i dětské letní a zimní oblečení, lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky (minimálně 1 m2, ne odřezky), bílé i černé nádobí, skleničky, vatované a péřové přikrývky, polštáře a deky, nepoškozenou obuv, nepoškozené a kompletní hračky, peří, péřové přikrývky a polštáře, menší funkční elektrospotřebiče, například žehličky, topinkovače, mikrovlnky, toustovače, váhy, kávovary, mixéry, kulmy, vysavače aj. Do sbírky můžete donést i knihy.

Nemůžeme vzít ledničky, televize, matrace, počítače, koberce, nábytek, znečištěný a vlhký textil. Věci, prosíme, dodejte v igelitových pytlích či v krabicích, aby nedošlo při transportu k jejich poškození.

Sbírka probíhá od 16. 10. do 16. 11., věci můžete nosit každý pracovní den mezi osmou hodinou ranní a čtvrtou odpolední do Oblastní charity Rumburk na adresu Sukova 1055, Rumburk (ve dvoře u městské policie).

Více informací získáte na webových stránkách www.diakoniebroumov.org nebo www.charitarumburk.cz, případně na tel. čísle 412 384 744.

Martina Škodová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail