Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úspěchy judistického oddílu neberou konce

Úspěchy judistického oddílu.

Opravdu náročný víkend pro judisty byl 15. a 16. 11. V sobotu vyrazila mláďata a mladší a starší žactvo na Děčínský podzimní turnaj, kde se sjelo sto čtyřicet sedm startujících z osmnácti oddílů. Našim se dařilo a přivezli si domů devět medailí. Prosadili se totiž již závodníci nováčci, jako třeba P. Votípka, který si stejně jako T. Marhanová a T. Kočí přivezl zlatou medaili. Stříbro potěšilo M. Knajfla a D. Mareše, bronz potom L. Votípkovou, Š. Zajíce, K. Burdu, D. Pondělíčka a D. Geža. Sice bez medaile, ale velmi pěkně bojoval M. Hrubeš.

V neděli 16. 11. vyrazili do Prahy na soutěž párů (uke a tori) v katách na Mistrovství České republiky P. Koutecká a A. Pešek. Letos teprve osmnáctiletí startovali v kategorii dospělých předvádějících Nage no katu. Několikaměsíční tvrdý trénink se vyplatil a přivezli si domů bronzové medaile a velmi silný pocit štěstí a radosti. V předvádění Katame no katy se představili L. Špaček a A. Pešek a ziskem stříbrné medaile jasně dokázali kvalitu juda v Rumburku. Opravdu velký úspěch!

Už v pátek 21. 11. odjeli E. Bradáčová a D. Gežo na Mistrovství ČR mladšího žactva, protože soutěž se konala až v Hranicích na Moravě. Na tuto soutěž se závodníci musí nejprve nominovat tím, že získají požadovaný počet bodů na soutěžích pořádaných v rámci Českého poháru. Samotná kvalifikace už je velmi velkým úspěchem, natož sedmé místo E. Bradáčové a dvanácté místo D. Geži.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail