Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úspěšný začátek listopadu pro judisty

JV JUDO

Listopad začal pro judisty opravdu aktivně. Hned první víkend se konala nejvyšší soutěž pro dorostence a dorostenky. Šlo o Mistrovství České republiky, které se konalo v Plzni. Startovat mohli pouze ti závodníci, kteří v průběhu roku nasbírali potřebné množství bodů v sérii celorepublikových soutěží nazvaných Český pohár.

Samotný start na Mistrovství ČR je tedy velký úspěch. Za Rumburk startovali hned čtyři závodníci: Marie Křepková, Vít Suchopár, Kateřina Kotmelová (obsadila šesté místo) a Dominik Púdelka (obsadil sedmé místo). Všem gratulujeme!

Hned následující víkend, tj. 8. 11., se konal Turnaj nadějí v Ústí nad Labem. Naši závodníci se rozrostli o mláďata, která si vyzkoušela svůj první start na turnaji v Rumburku, a nyní začínají jezdit i po soutěžích v rámci kraje. A tak v sobotu ráno tentokrát vyrazilo hned deset aut s jednadvaceti závodníky, čtyřmi trenéry a rodiči. Celkem se sjelo dvě stě padesát sedm judistů, a tak se soutěž protáhla až do 18 hod. Ale vyplatilo se. Cestu do Rumburka si našlo patnáct medailí. Zlato získali E. Bradáčová, L. Sučová a Š. Zajíc, stříbro K. Brouček, A. Fišerová, úplný nováček T. Marhanová a bronz M. Warlop, T. Kočí, J. Zajícová, R. Cihlář, L. Šabo a nováčci H. Pelc, D. Petráková, N. Kvízová a P. Švancara. Gratulujeme!

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail