Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vánoční kamion Coca-Cola přijede i do Rumburku

kamion

Letos už popatnácté vyrazí na své turné tradiční Coca-Cola Vánoční kamion. S oblíbenou písní „Vánoce jsou tady“ přiveze radost a sváteční pohodu celkem do čtyřiačtyřiceti měst České republiky.

 

Posláním Coca-Cola Vánočního kamionu je kromě přinášení radosti a navozování sváteční atmosféry také podpora místních komunit a charitativních organizací. I letos se budou prodávat vybrané suvenýry a výtěžek bude věnován na podporu dobročinných aktivit v daném městě. Symbolický šek odevzdá po ukončení prodeje zástupci vybrané instituce moderátor akce.

„Coca-Cola Vánoční kamion se po patnácti letech stal již vítanou tradicí, lidé nás oslovují a přejí si, abychom zavítali právě do jejich města. Snažíme se tedy každoročně přivézt Vánoční kamion a jeho kouzelnou atmosféru do nových míst a společně se Santou zde rozdávat radost. Pokaždé nás velice potěší, když vidíme, s jakým zájmem nás obyvatelé měst vítají,“ uvedla Jana Nováková, manažerka projektu, a dodává: „I tento rok jsme ve spolupráci s městy pečlivě vybrali organizace, které v rámci této akce podpoříme.“

Součástí svátečně laděného programu je mimo jiné i speciální tanec pro děti doprovázející píseň „Vánoce jsou tady“. Ten ratolesti zabaví a zároveň zahřeje během odpoledne. Děti mají možnost naučit se choreografii od Santových pomocníků – vánočních skřítků.

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je všude stejný. Program začíná v 16.00 hod., kdy moderátor učí děti speciální tanec, aby společně v 16.30 hod. uvítali Santa Clause a jeho Coca-Cola Vánoční kamion. Závěr celé akce je plánován na 18.00 hod., kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat vánoční atmosféru a radost také ostatním.

Pro uchování nádherných vánočních vzpomínek pak slouží webová stránka www.vanocnikamion.cz, kde může každý nalézt fotografie právě ze svého města. Aktuální informace o kamionu budou také zveřejňovány na Facebooku (Coca-Cola Vánoční kamion).

Přijďte Santovi pošeptat svá vánoční přání i vy, již 12. prosince od 14.00 do 20.00 hod. se na vás spolu se skřítky bude těšit na Lužickém náměstí v Rumburku.

r

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail