Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ve Vilémově se fotbalistům nedařilo

 

V sobotu 22. 11. zamířili rumburští fotbalisté k očekávanému derby na
hřiště Vilémova. Prokázali herní zlepšení, bojovali, ale všechny body brali nakonec domácí.

Zápas začal velkou aktivitou domácích a z toho pramenily chyby v rozehrávce hostů a následně i velké množství standardních situací pro domácí mužstvo. Jednu dokázali vilémovští proměnit ve dvanácté minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Vavroušek – 1:0. Hosté se po gólu začali více osmělovat, ale dvě nadějná přečíslení zhatila nepřesná finální přihrávka Bandase na úplně volného hráče. Střela Šotta z hranice velkého vápna šla vedle branky domácích. Skóre se podruhé měnilo ve třicáté deváté minutě po nedorozumění brankáře Bednáře s obranou a Betyár celkem pohodlně skóroval – 2:0. Ještě do poločasu mohl snížit Pilko, jehož tečovaná střela skončila jen na břevnu branky domácích.

Druhý poločas začal Rumburk aktivněji a v padesáté třetí minutě měl tutovku na noze Šott, ale domácí podržel brankář Loos. Zato domácí hned v padesáté šesté minutě po akci Očipky zvýšili Betyárem do prázdné branky na 3:0.

V šedesáté minutě mohl snížit Pokorný, jeho hlavička však směřovala jen těsně vedle. Hraje se oboustranně útočný fotbal, ale ani jedno mužstvo nedotáhne slibné příležitosti. To se podařilo Rumburku až v sedmdesáté čtvrté minutě po střele Havla k tyči, snížil na 1:3. Hosté ještě více přidali na aktivitě, měli více ze hry, jen ve finální části nebyli dost důrazní a přesní. Domácí si závěr zápasu už dokázali pohlídat.

J. Rákosník

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail