Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté přivezli ze dvou turnajů hned několik medailí

judo teplice

Ke konci kalendářního roku jsou judistické soutěže prakticky každý týden. V sobotu 29. 11. odjela judistická mláďata na Sametový turnaj do Teplic. Tentokrát startovaly pouze starší děti, a proto zůstali ti nejmenší doma. Štěstí se však usmálo jen na kluky. Zlato si přivezl Max Warlop, stříbro Víťa Šich a bronz Kája Brouček.

Šňůra turnajů pokračovala hned následující sobotu 6. 12. v Chomutově Vánočním turnajem. Ten byl určen mláďatům i mladšímu žactvu, a tak se tam sjelo hned dvě stě dvacet závodníků. I zde však získali rumburští judisté medaile. Zlatou T. Gajdoš a A. Fišerová, stříbrnou E. Bradáčová, T. Marhanová a D. Gežo, bronzovou A. Marcín, Z. Marcín, K. Hottmar, L. Tejnarová, P. Švancara a N. Kvízová.

V současnosti tvoří členskou základnu oddílu téměř sedmdesát dětí a dvacet dospělých. A právě pro děti se již tradičně vždy okolo Mikuláše připravuje jako sladká tečka na konec sezóny perníkový turnaj. Jedná se o přátelské měření sil společně s varnsdorfskými judisty v tělocvičně místo pravidelného tréninku. Letos tomu tak bylo 9. 12. Sladkosti společně s perníčkem a mandarinkou potěšily opravdu každého. Tato akce je i příjemným předvánočním setkáním s rodiči.

Doufáme a přejeme si, aby podmínky pro náš sport byly pro oddíl příznivé i v příštím roce, aby judisté mohli bezstarostně cvičit v tělocvičně a vozit medaile.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail