Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Navštivte festival přednášek Pro zdraví

Festival Pro zdraví nabízí škálu přednášek pro širokou veřejnost. 11. 4. se v Domě kultury Střelnice Rumburk budou prolínat témata výživy, pohybu, duševní hygieny, prevence a civilizačních chorob. Záměrem celé akce je zvýšit povědomí o zdravém životním stylu a šířit tak osvětu.

Mezi přednášejícími budou Margit Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu, Eva Francová, výtvarnice a autorka knihy s názvem Kuchařka ze Svatojánu, Kateřina Halamová, ekoložka, etnobotanička a nutriční terapeutka, která zastává názor: „Jsme, co jíme“, Karel Martiník, vědecký pracovník, vysokoškolský učitel a lékař se zaměřením na aplikovanou fyziologii, metabolizmus a výživu, Aleš Tvrzník, autor celé řady knih o běhu (např. Velká kniha běhání) a Milena Bučková, klinická psycholožka a poradkyně v oblasti životního stylu.

Doplňující program obohatí vegetariánská jídelna Šhambala z České Lípy, čajovna Domečku Na Kopečku, Jana Chalupná a místní obchod Žijme zdravě, Petr Kacálek a jeho ekokrámek, prodej knih a mnohé další.

Přijďte se obohatit novými pohledy, souvislostmi, ale i inspirovat dobrotami a literaturou.

Akci organizuje Barbora Součková ve spolupráci se Schrödingerovým institutem. Festivalem bude provázet Roman Winter. Vstupenky můžete rezervovat na www.vstupenkyrumburk.cz.

Barbora Součková
iniciátorka a organizátorka akce

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail