Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Jste čerstvou maminkou? Přijďte si s miminkem zacvičit

Přijďte si zacvičit s miminky od tří do šesti měsíců věku. Kurz je zaměřen na celkový rozvoj dítěte v souladu s jeho potřebami a psychomotorickým vývojem pod vedením vyškolené lektorky Jany Votápkové dle metodiky Evy Kiedroňové.

Během lekcí stimulujeme děti k činnostem, které rozvíjí všechny dovednosti důležité pro zdravý a všestranný vývoj dítěte. Klademe důraz na správnou manipulaci s dítětem, kterou nejprve jednoduše vysvětlíme a ukážeme. Při cvičení hraje důležitou úlohu rodič, který dítě motivuje. Cvičení je doprovázeno básničkami, říkankami a písničkami. Postupně využíváme různých pomůcek (overbally, fitbally, šátky, …) a činnost jimi obměňujeme. Rodiče tak získávají nové nápady a tipy, jak s dětmi doma aktivně strávit jejich dobu bdění. Cvičíme ve skupince maximálně deseti dětí.

 

  • Kdy: začínáme 2. 3. každé pondělí od 8.00 do 8.30 hod.

 

  • Kde: v prostorách Mateřského centra Beruška Krásná Lípa, podkroví školní družiny Základní školy v Krásné Lípě, Školní 516/8, 407 46 Krásná Lípa (uskladnění kočárků pod střechou zajištěno)

 

  • Za kolik: jednotlivá lekce 55 Kč, permanentka 4+1 – 200 Kč

 

  • Kontakt: PhDr. Jana Votápková, instruktorka kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi, pokud máte starší dítko a rádi byste chodili cvičit, o možnostech se informujte též na cviceni.krasnalipa@gmail.com, tel. 777 576 698

red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail