Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburským judistům se pásky postupně ztmavují

judo

Kromě přípravy na závody se judisté intenzivně věnují i nácviku technik potřebných k zvýšení jejich technické úrovně. Jednodušeji řečeno k vyššímu kyu, což je další barevný pásek v řadě. Od bílého se tak postupně dostávají k černému. Každé „ztmavení“ pásku je velkým úspěchem vykoupeným tvrdou dřinou, kterou představují i speciální tréninky. Oddíl se nyní pyšní jedním novým nositelem hnědého pásu, pěti novými nositeli modrých pásů, třech oranžových a čtyř žlutých. Všem, kteří úspěšně složili zkoušky, gratulujeme.

Síly poměřovala mláďata a mladší žactvo 7. 2. na Velké ceně Litoměřic. A šlo jim to dobře. Při účasti asi sto devadesáti závodníků ze sedmnácti oddílů obsadili v oddílové soutěži čtvrté místo. O zisk bodů se přičinili ziskem prvního místa A. Fišerová, T. Marhanová a D. Gežo, druhého místa M. Hrubeš, P. Votípka, D. Tomša, L. Tejnarová, D. Petráková, N. Kvízová a T. Gajdoš a třetím místem M. Osif.

O víkendu od 20. do 22. 2. proběhlo v judistické tělocvičně soustředění. O tom, jaké bylo, vás budeme informovat v příštím vydání Rumburských novin.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail