Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburské volejbalistky dotahují své soupeřky

Po dvou předešlých zápasech, kde jsme se potýkaly se zraněními hráček ze základu, jsme opět bodovaly se soupeřem z vrchní části tabulky. Na domácí palubovce jsme hostily soupeřky z Děčína. Přestože byly ve slabší sestavě, než na dvojzápase u nich, uměly nás potrápit.

Nejvíce nám dělala problémy jak v obraně na síti, tak v poli středová hráčka, která zahrála v obou zápasech s velkým přehledem na útoku. V prvním zápase jsme si nechaly utéct šanci. Vítězstvím ve čtvrtém setu jsme vyrovnaly na 2:2. V pátém setu jsme vedly 11:5, pak ale přišla chyba na podání, tři esa, zkažený útok. To nás stálo téměř jasné dva body. Rozhodlo se až za stavu 18:16 ve prospěch soupeřek.

Hlavní sestava: N – Hýblová M., U – Skružná, S – Jindrová, Jurková, B – Jindřichová, Plíhalová, libero – Špačková; střídaly: Pifková, Jindrová A., Hýblová A., Petroušková, Nováková (zranění).

Ve druhém zápase trenér pozměnil sestavu, přesto byl v podobném scénáři jako ten první. Do vedení jsme se dostaly až ve třetím setu, který jsme vybojovaly 28:26. V tomto okamžiku přišel zlom. Ačkoli se soupeřky bránily, my i čtvrtý zápas dotáhly do vítězného konce a vydřely si tak tři body.

Hlavní sestava: N – Jindrová A., U – Skružná, S – Jindrová N., Hýblová A., B – Jindřichová, Jurková, libero – Pifková; střídaly: Plíhalová, Hýblová M., Petroušková, Špačková.

Nečekané, ale pěkné čtyři body, díky kterým jsme se dotáhly na Střešovice. Udržet se ve druhé lize – cíl splněn.

 

Pořadí v tabulce

 

VK Slovan Chabařovice 67

TJ Lokomotiva Liberec I 66

TJ Lokomotiva Plzeň 64

VŠTJ Stavební fakulta Praha 57

VSK Spartak Děčín 47

TJ EMĚ Mělník 46

TJ Tatran Střešovice B 36

TJ Rumburk 36

TJ Jiskra Tanvald 17

BVC Witte Chodov 8

www.tjrumburk.estranky.cz

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail