Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sparťanská pumelice se vydařila

Před třemi týdny proběhl fotbalový turnaj fanklubů našich ligových celků, pořádaný místní pobočkou Fanclubu Sparty Praha. Tentokrát si poslední únorovou sobotu 28. 2. stejný pořadatel zvolil k uspořádání společenské zábavy, určené především fandům proslulého klubu z pražské Letné, která nese příznačný název Sparťanská pumelice.

Zatímco na palubovce se při turnaji činili zejména muži, tentokrát hlavní úloha v útulném sálku rumburské restaurace U Parku připadla jejich partnerkám. A nutno říci, že se nabídnuté šance chopily s chutí. Taneční parket totiž ovládly vesměs ony. Pánové, ač se snažili (někteří), byli víceméně jen statisty v jejich šou, kterou provázela hudba DJ F. Slintáka z Varnsdorfu.

Klasickým a s napětím očekávaným vrcholem večera byla jako na každém správném bále bohatá tombola s množstvím atraktivních cen, které z valné části poskytl Fan Shop Sparty (sparťanské dresy, šály, publikace apod.), z části město Rumburk (různé upomínkové suvenýry). Strůjce a hnací motor tohoto společenského večera, nezdolný p. František Šípek za vydatné pomoci své manželky Lídy, sice počítal s vyšší účastí sparťanských příznivců – patnáct až dvacet volných míst mohli obsadit třeba ti rumburští, které tentokrát co do počtu zahanbili varnsdorfští, přesto každý z účastníků zde prožil výtečně strávený večer, jenž všem pomohl aspoň na pár hodin zapomenout na všední starosti.

Podobných akcí není nikdy dost, proto si přítomní slíbili, že dá-li Bůh, sejdou se za rok znovu.

Josef Englic

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail