Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Za velikonočním zajíčkem v maskách

zajicek

Oblíbená jarní oslava, na kterou zveme všechny rodiče s dětmi a jejich nejbližšími do rumburského Mateřského centra Větrník v prázdninový pátek 3. 4. v půl čtvrté odpoledne, proběhne tentokrát trochu jinak. Rozhodli jsme se totiž, že se spolu s dětmi pokusíme velikonočního zajíčka pěkně překvapit. Nejen, že si užijeme řadu tradičních velikonočních radovánek – malování perníčků, zdobení vajíček či vybarvování tematických omalovánek v tvořivých dílničkách pro nejmenší, ale vyrobíme si společně navíc každý svou škrabošku a všichni se na chvíli proměníme v malé zajíčky, kteří společně přivítají tolik očekávanou návštěvu. Se zajíčkem si pak budeme moci zasoutěžit v různých disciplínách, zatančit na dětské diskotéce nebo si pochutnat na velikonočních dobrotách, které jistě, stejně jako každý rok, nachystají ochotné maminky a babičky.

Kolik zajíčků se nakonec ve Větrníku v prázdninový pátek sejde? Bude to na zápis do knihy rekordů? I kdyby ne, už nyní se na tento výjimečný sraz velice těšíme a určitě si nenechte tuto událost ujít ani vy s vašimi dětmi. Na každého malého účastníka samo sebou čeká sladká zajíčkova odměna.

Fotografie z předešlých jarních oslav a vítání velikonočního zajíčka naleznete ve fotogalerii nebo v reportážích na našich webových stránkách www.vetrnik-rumburk.wbs.cz.

MC Větrník

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail