Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dívky z rumburského gymnastického oddílu předvedly svůj talent

gymnastika

Po volnějším zimním období, které měla děvčata zpestřena několika příležitostmi předvést veřejnosti své umění na vybraných plesech, začala rumburským gymnastkám závodní sezóna jednotlivkyň. Některá děvčata si svoji připravenost zkusila již v březnu na pohárovém závodě v Jablonci nad Nisou, jiná si svůj první start ponechala na domácí závody „O velikonočního zajíčka“, které se konaly v sobotu 11. 4. Do haly rumburského Sportlife centra se sjelo na sto sedmdesát závodnic z různých věkových i výkonnostních kategorií, což byla rekordní účast všech závodů v moderní gymnastice, které se v Rumburku pořádaly. Celý den gymnastky předváděly to nejlepší ze svého umění a po celou dobu se bylo na co dívat. Dokazoval to i veliký zájem veřejnosti. Za město Rumburk tento úžasný závod podpořili svou přítomností starosta Jaroslav Sykáček a předseda TJ Petr Dopita, který závěrem odměnil medailemi ty nejlepší závodnice.

I rumburská děvčata vystoupala na stupínky vítězů. V kategorii III. ZPMG A získala bronz Leontina Procházková a v kategorii MIX skončila na druhém místě Simona Bachmanová před třetí Anetou Čížkovou. A další slitinu mědi a cínu vybojovala mezi těmi nejmenšími Štěpánka Semerádová se svojí volnou sestavou bez náčiní.

Závod by se nemohl uskutečnit bez pomoci všech rodičů a přátel moderní gymnastiky, kteří se podíleli na bezvadné organizaci. A nemenší poděkování patří i Sportlife centru, které poskytuje úžasné zázemí pro pořádání takové akce.

oddíl moderní gymnastiky
při TJ Rumburk

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail