Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Čtvrtý ples „Tančím tak rychle, jak dokážu“

Dne 4. 4. jsme se s našimi klienty zúčastnili již čtvrtého ročníku plesu s názvem „Tančím tak rychle, jak dokážu“, který jsme připravovali společně s Domovem se zvláštním režimem v Krásné Lípě. Ples se konal v Domě kultury Střelnice v Rumburku.

 

Měsíc příprav, shánění sponzorů, výroba předmětů do tomboly, pečení koláčů, příprava občerstvení a spoustu dalších drobností, které musely být realizovány, abychom si mohli užít pár příjemných hodin s klienty našich zařízení, přáteli a kolegy. Alespoň na chvilku jsme zapomněli na starosti běžného dne.

Celým odpolednem a večerem nás provázel moderátor Roman Fišer, který společně s ředitelkou Domova se zvláštním režimem Miluší Havlíčkovou přivítal všechny zúčastněné, vážené hosty, kteří jsou významní v oblasti sociálních služeb a přispívají k rozvoji sociálních služeb v ČR. Ředitel Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR (dále jen APSS) Jiří Horecký, předsedkyně APSS ČR Ústeckého kraje Lenka Raadová a zástupce ředitele Domova „Srdce v dlaních“ Iveta Hermanová posléze při této příležitosti předali ocenění za celoživotní podíl na rozvoji sociálních služeb na Šluknovsku Blance Trojanové a Jaromíru Soukupovi.

Na ples dorazilo zhruba čtyři sta klientů z různých zařízení poskytujících sociální služby. Po celou dobu konání plesu vládla příjemná atmosféra. K tanci a poslechu hrála hudební skupina U-Style. Přijela zazpívat Heidi Janků, Kamil Emanuel Gott a krátká vystoupení si připravily děti z DD v Lipové, pohybové školy SK Viktorie Jiříkov a paní Monika Dubišarová s panem Bohuslavem Hlaváčem, který ukázal, že i s hendikepem se dá žít a tančit.

Velké poděkování patří zaměstnancům Domova „Srdce v dlaních“ Filipov, ale také kolegům z Domova se zvláštním režimem v Krásné lípě.

Šárka Mrázková
Kamila Gajdošová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail