Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Schrödingerův institut rozšiřuje nabídku

Balahala – to je název, který v Rumburku nese nové středisko Schrödingerova institutu. Nově zrekonstruované prostory budou sloužit především jako tančírna. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 17. 4. za účasti zaměstnanců institutu a pozvaných hostů. Pro veřejnost pak tančírna otevřela v pondělí 20. 4.

V tančírně se nachází celkem tři sály, které ještě nejsou kompletně zařízené, ale na všem se pracuje. Chystá se i veřejná sbírka a lidé tak budou moci přispět na úplné dovybavení. Ve vstupní hale by měl například vzniknout bar, kde se budou připravovat a prodávat jen samé zdravé věci: džusy, ovocné šťávy, čaje, káva, saláty a další dobroty.

Především však bude tančírna sloužit k pohybu. Nabídka aktivit, které nabízí, je velmi pestrá. Zajištěna je výuka baletu, zumby, aerobiku, jógy, scénického tance, taneční hodiny pro seniory, cvičení a tance pro maminky s dětmi a mnoho dalšího. Jelikož prostory, kde se tančírna nachází, jsou opravdu nádherné, byla by velká škoda je nevyužít i k jiným činnostem. Proto se tu budou pořádat i divadelní představení, koncerty, výstavy, přednášky, ale třeba i taneční a výtvarné víkendové workshopy, školení nebo akce pro mateřské školy.

Další informace na internetových stránkách www.sinstitut.cz.

jap

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail