Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Schrödi Sports Day již potřetí

Rádi bychom pozvali širokou (sportující i nesportující) veřejnost na třetí ročník akce s názvem Schrödi Sports Day.

Jak už pojmenování akce napovídá, jedná se o sportem nabitý den pořádaný Schrödingerovým institutem. A protože sportovních aktivit máme v SI opravdu hodně, jsme moc rádi, že vám většinu z nich můžeme 7. 6. ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou představit.

Týmové i individuální, zklidňující i rozohňující – takové mohou sporty být. A každý z nich vám chceme nabídnout. V průběhu dne si můžete zahrát turnaje v beach volleyballu, florbalu, streetballu a nebo badmintonu či líném tenise pod vedením našich tutorů, kteří se sportům věnují po celý rok, zejména s dětmi. Jestli se tak trochu děsíte týmových sportů a jste spíše sólisté, nezapomněli jsme ani na vás. Běžecký závod i dual slalom budou čekat na svého vítěze.

Pokud pro vás nejsou stopky a čas důležitými, ale naopak třeba stresujícími faktory, pak jsou pro vás jako stvořené naše „doprovodné aktivity“. Už jste si někdy zkusili vystřelit z luku? Ne? Tak máte jedinečnou šanci. Jestliže se vaše ratolest zasekne na skákacím hradě nebo na cyklistické překážkové dráze, můžete zatím zkoušet chůzi po slackline, u čehož strávíte dost času, protože jakmile jednou na tu pásku nataženou mezi stromy vstoupíte, chytne vás to a nebudete chtít dolů (jenže slackline je nekompromisní a neptá se).

Pro zklidnění po celém dni jsou připraveny také lekce jógy, z nichž je každá specializovaná trochu na něco jiného. Unaveným sportovcům budou k dispozici, jako už tradičně, studenti VOŠ a SŠ Varnsdorf, kteří se pod vedením pana Toleda postarají o namožené svaly všech částí těla.

Jestli váháte a je pro vás problém doprava, pak vězte, že i na to jsme mysleli a zajistili jsme svozové i rozvozové autobusy po celém výběžku.

Důležité je, že všechny sporty v průběhu dne jsou zdarma a pitný režim bude zajištěn, takže jediné, na co budete potřebovat peněženku, je občerstvení.

K některým sportům je nutné se přihlásit předem (zejména týmové turnaje), a proto prosíme o důkladné pročtení propozic, kde se dočtete nejen věková omezení, ale také vlastní pravidla.

Snad jste se vše důležité dozvěděli a všichni se 7. 6. v 10.00 hod. potkáme na sportovištích – ať už jako s účastníky nebo s fanoušky či doprovodem. Těšíme se!

Schrödingerův institu

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail