Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nečekaná výhra udělala radost mladé umělkyni

vaneska

Úterý 19. 5. bylo pro Vanesku Čonkovou velkým dnem. Zvítězila ve výtvarné soutěži „Strašák stres“.

Tato výtvarná soutěž byla hodnocena odbornou komisí, složenou ze zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Státního úřadu inspekce práce, Českomoravské konfederace odborových svazů, organizátora a partnera soutěže. Slavnostní předání proběhlo v Brně, při příležitosti mezinárodního veletrhu Interprotec 2015, během semináře „Řízení stresu a praxe v malých a středních podnicích“.

Cesta byla dlouhá, ale vyplatila se. Vaneska byla za své první místo odměněna tabletem a krásnou malířskou sadou. Dále byli odměněni i pedagogové Renáta Mládková a Aleš Hofman, kteří byli „mladé umělkyni“ nápomocni při tvorbě vítězné práce a do soutěže ji přihlásili. Do Dětského domova Lipová u Šluknova si tak odvezli dataprojektor a upomínkové předměty, které se týkaly tohoto semináře.

Při této příležitosti jsme se seznámili s příjemnými lidmi v prostředí areálu výstaviště, kde se zároveň konala výstava oceněných obrázků.

Věříme, že jsme se takové akce nezúčastnili naposledy, neboť šikovných dětí a pedagogů máme v našem dětském domově dost a vždy bude o co soutěžit.

Vaneska, teta a strejda z 5. RS

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail