Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté jsou opět přeborníky

V sobotu 23. 5. vyrazila z Rumburku judistická mláďata, aby poměřila své síly. Konal se totiž Memoriál H. Tauda v Chomutově. A protože se blížil krajský přebor, bylo důležité vyladit formu. Medaili si nakonec přivezlo hned několik reprezentantů Rumburku. Stříbrnou M. Osif, P. Votípka a M. Warlop, kterému se překvapivě podařilo zvítězit nad svým dlouhodobým rivalem z Litoměřic. Na bronzovou příčku ještě nakonec dosáhl Z. Marcín. Následovalo ještě tréninkové randori ve Velkém Březně v pátek 29. 5. I zde se dařilo všem patnácti účastníkům.

Na svou nejvyšší soutěž v roce, Krajský přebor, tentokrát v sobotu 6. 6. vyrazila do Děčína jen nejlepší mláďata, která potvrdila svoji výkonnost v předcházejících turnajích. Svou neporazitelnost ve své váhové kategorii potvrdil M. Warlop a L. Sučová, kteří se mohou pyšnit titulem Krajský přeborník Ústeckého kraje. Jen krůček chyběl K. Burdovi, K. Broučkovi a M. Osifovi, pro tentokrát se museli spokojit se stříbrnou medailí. Bronz ozdobil S. Urbánkovou, P. Švancaru a Z. Marcína. Překvapením turnaje byl R. Borecký, který jako nováček dokázal porazit hned dva své soupeře, avšak stačilo to jen na bramborovou medaili.

Přípravu na bodovaný turnaj v rámci Českého poháru nepodcenilo ani mladší a starší žactvo, které se vypravilo na tréninkové zápasy do krajského střediska juda do Litoměřic. Ti jeli poměřit své síly do Chomutova v sobotu 13. 6. O tom, zda třináctka byla šťastnou či nešťastnou, se dočtete v příštím čísle Rumburských novin.

JV JUDO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail