Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisté přinášejí samé pozitivní zprávy

judo

Kromě akcí souvisejících s koncem školního roku se rumburští judisté účastnili i turnaje v Chomutově, který se konal 13. 6. v cyklu tzv. Českého poháru. Jako vždy u těchto závodů nejde pouze o umístění, ale o každý vyhraný zápas, který znamená plusové body do celorepublikového žebříčku. Rumburáci jich tentokrát nasbírali čtrnáct, a to v konkurenci osmi set závodníků z šestapadesáti oddílů. Vítězství si připsali L. Tejnarová, E. Bradáčová, která je aktuálně na čtvrtém místě ve své kategorii v ČR, a D. Gežo, který je jedenáctý.

Poslední akcí pro děti před prázdninami byl již tradiční víkendový kemp (19. – 21. 6.). Hodně z plánovaných činností probíhalo venku, a tak vrásky na čele pořadatelům dělalo počasí. Nakonec vše, kromě opékání buřtů, proběhlo za sucha. Tedy mimo návštěvy bazénu. Výlet, závody, noční stezka odvahy a další činnosti judisty značně, avšak příjemně vyčerpaly.

Svátkem pro judisty dospěláky se stal první červencový víkend. Do Rumburku se již opakovaně sjela judistická elita a skládaly se zde pod jejím vedením zkoušky na mistrovské pásy pro zájemce z celé republiky. Letos úspěšně složila tuto zkoušku Pavlína Koutecká a stala se nositelkou černého pásu, tzv. 1. danu, a rozšířila tak řady mistrů juda v Rumburku. Organizace proběhla bez problémů. Dík za podporu patří i městu Rumburk.

Díky sponzorům budou závodníci od září jezdit na soutěže v nových oddílových teplákových soupravách a tričkách. Díky moc, přátelé juda.

JV Judo Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail