Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Medailový úspěch, slovenský triumf a zápis nováčků

judo

Po prázdninové pauze začaly opět pravidelné tréninky judistů. Velmi nás potěšilo, s jakou chutí se děti vrátily. Moc se těšily, bylo znát, že jim tréninky chyběly, a proto neváhaly a hned v sobotu 12. 9. vyrazily na závody.

Tentokrát se nemuselo brzy vstávat, jelo se jen za kopec do Nového Boru. A první start po prázdninách se opravdu vydařil. Obzvlášť M. Knajflovi, který si přivezl zlato! Stejně jako měla Sněhurka trpaslíků, tolik si přivezli judisté medailí stříbrných (S. Urbánková, M. Warlop, J. Zajícová, D. Petráková, N. Kvízová, D. Gežo, E. Bradáčová) a k tomu jednu bronzovou (M. Osif).

Ve stejný den se konalo v Bratislavě Mistrovství Slovenské republiky v katách. Porovnat své dovednosti s našimi sousedy vyjeli A. Pešek a L. Špaček. A ukázalo se, že úroveň výuky techniky juda v Rumburku je opravdu na vysoké úrovni. V katame no katě se nenašel nikdo lepší. Rumburští judisté tak získali zlato.

Zápis nováčků i nadále probíhá v tělocvičně juda v areálu bývalých kasáren, a to až do 13. 10. vždy v úterý od 17.00 hod.

JV Judo Rumburk

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail