Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Medailová sklizeň rumburských judistů

Jak jinak nazvat počet získaných medailí než bohatou úrodou? Posuďte sami.

V sobotu 26. 9. vyrazila opravdu početná výprava do Teplic, kde bojovala mláďata o putovní pohár. V konkurenci šestnácti oddílů a sto deseti závodníků skončil rumburský oddíl na krásném třetím místě. Na tomto umístění mají lví podíl medailisté – zlatí S. Urbánková, M. Osif a zvláště A. Adamčík, který s přehledem porazil všechny své soupeře, stříbrní A. Marcín, R. Borecký, M. Hrubeš a L. Sučová a bronzoví Z. Marcín, J. Fišer a Š. Zajíc i bramborová B. Kolaříková.

V neděli 27. 9. se vydali žáci a žákyně na turnaj do Mělníka, kde zazářila E. Bradáčová a D. Gežo. Oba se na cestu domů ozdobili zlatou medailí. Pěkný výkon podala i N. Kvízová, přestože skončila na čtvrtém místě.

Následující víkend se vyrazilo opět do Teplic, tentokrát sbírat body na turnaj v rámci Českého poháru. I zde kromě bodů získala medaili E. Bradáčová, konkrétně stříbrnou. Na těchto celorepublikových závodech startovalo šest set padesát judistů. Závody trvaly dvanáct hodin na šesti žíněnkách.

V sobotu 10. 10. proběhly Krajské přebory v Děčíně pro všechny kategorie kromě mláďat a dospělých. Z Rumburku vyrazilo čtrnáct závodníků a hned osm se jich vrátilo s titulem Krajský přeborník (E. Bradáčová, N. Kvízová,

T. Marhanová, D. Gežo, V. Kolařík, D. Petráková, D. Mareš, T. Kočí). O kousek titul unikl a na druhém místě se umístili J. Zajícová, R. Cihlář, T. Slavík a A. Fišerová, na třetím pak M. Šírková a V. Šich. Všimli jste si, že se umístili všichni, kteří na přebory odjeli? Gratulujeme.

JV Judo Rumburk

 

Přijďte se podívat na judisty

V sobotu 31. 10. se od 11.00 hod.
v areálu Sportlife centra Rumburk
koná již 8. ročník Poháru severu. Turnaj
je určen pro mláďata, mladší a starší
žactvo. Nenechte si ujít nádhernou
podívanou na bojový sport!

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail