Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští fotbalisté vyhrávají, vydrží jim to i nadále?

Fotbal FK Rumburk - SK Pronako Hostovice

FK Rumburk – SK Velký Šenov

1:0 (1:0)

Střetli jsme se s nováčkem I.A třídy, kterému se prozatím nedaří a získal teprve 3 body. Byli jsme jednoznačným favoritem utkání, ale bohužel se to nepotvrdilo a předvedli jsme nejhorší výkon podzimu.

Do utkání jsme vstoupili s cílem co nejdříve vstřelit branku, ale dařilo se nám jenom deset minut a potom jsme přestali hrát a náš výkon se přizpůsobil hře našeho soupeře, který přijel se zabezpečenou obranou s přechodem do rychlého protiútoku. Hra neměla žádný spád a pouze se bojovalo, kdo získá míč a kam ho nakopne. Obě mužstva produkovala nezáživnou hru. Před odchodem na poločasovou přestávku se nám podařilo vstřelit branku, když se Havel opřel do míče a nechytatelnou střelou nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci.

Druhý poločas začal opět naším náporem, ale ten trval pouze deset minut a potom nastal v naší hře útlum. Zápas se odehrával ve středu hřiště, protože u obou mužstev zmizela přesná přihrávka a k vidění byly pouze nakopávané míče. Po zkušenostech z minulých zápasů, kdy jsme nechali soupeře vyrovnat, jsme se strachovali o konečný výsledek. Bylo jediné štěstí, že hosté na tom byli podobně a kromě šance v 80. minutě, kdy v naší bráně čaroval Hadar, si také nevytvořili další brankovou příležitost. A tak jsme šťastně vyhráli.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme doslova „utrpěli“ vítězství. Hra se nám vůbec nedařila a s předvedeným výkonem nejsem vůbec spokojen. Je to škoda, protože bojujeme o každého diváka a musíme se prezentovat daleko lepším výkonem.

FK Rumburk – SK Hostovice
2:0 (1:0)

Do utkání jsme vstoupili se snahou co nejdříve vstřelit branku. Vytvořili jsme si územní převahu a míč jsme měli častěji na svých kopačkách. Byly i nějaké brankové příležitosti, ale v koncovce jsme absolutně selhávali. Nedokázali jsme skórovat, ani když naši útočníci běželi sami na brankáře hostí. Až ve 44. minutě se konečně prosadil Matějka a vstřelil úvodní branku utkání. Bohužel, tato branka nás neuklidnila. Ve druhém poločase jsme se opět přizpůsobili soupeři, a hlavně jsme se nesetkali s přesnou přihrávkou, a tak byl k vidění jen boj ve středu hřiště. Hosté vycítili svoji šanci a vytvořili si dvě brankové příležitosti, naštěstí nás podržel brankář Hadar. V závěru utkání jsme dostali šanci v podobě pokutového kopu, ale osvědčený exekutor Havel trefil pouze spojnici tyče a břevna. Na závěr utkání se Šott nemýlil a do opuštěné branky vstřelil poslední gól utkání.

Hodnocení trenéra: Dnes se nám povedl první poločas, ale místo toho, abychom v klidu vedli 3:0, tak neproměníme i ty nejvyloženější šance a celý druhý poločas se strachujeme o konečný výsledek. Je to velká škoda jak pro pohodu mužstva, tak i pro naše věrné diváky, kteří by si zasloužili vidět více branek v síti soupeře.

FK Rumburk

Turnaj mladších přípravek ve Varnsdorfu 3. 10.

FK Rumburk – Velký Šenov 4:2

FK Rumburk – Šluknov 3:0

FK Rumburk – Krásná Lípa 2:1

FK Rumburk – FAŠV „B“ 10:0

FK Rumburk – FAŠV „A“ 6:0

FK Rumburk – Jiříkov 7:0

Celkové umístění: 1. místo

Střelci branek: 10x Kozler, 8x Cina, 6x Holub, 2x Nehonský, 2x Mašek, 2x Calvitti, 2x Maják

 

6. satelití turnaj mladších přípravek ve Velkém Šenově 10. 10.

Velký Šenov – FK Rumburk 0:2

Šluknov – FK Rumburk 1:2

FK Rumburk – Krásná Lípa 2:4

FK Rumburk – FAŠV „B“ 5:0

FAŠV „A“ – FK Rumburk 0:1

FK Rumburk – Jiříkov 5:0

Celkové umístění: 2. místo

Střelci branek: 3x Kozler, 3x Cina, 3x Holub, 3x Nehonský, 3x Maják, 2x Mašek

 

 

V osmém kole soutěže přivítali rumburští fotbalisté v sobotu 10. 10. na svém hřišti hráče SK Pronako Hostovice. V zápasu promarněných a zahozených šancí nakonec zaslouženě zvítězili. Foto: Jiří Laštůvka

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail