Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Aby porod nebolel s L. Suchou Groverovou

Čajovna a kavárna Na Kopečku / sobota 7. 11. / 10.00 – 14.00 hod.

Porodní setkání na téma porod bez bolesti, přirozený porod, láskyplný porod, lotosový porod, sdílení otevřené všem – těhotným i netěhotným ženám, mužům, babičkám, dědečkům, porodním asistentkám, doktorům…

Smyslem setkání není předkládat jakýsi univerzální návod, konkurovat práci a postupům porodních asistentek, dul či jiným spřízněným profesím. Nenajdete v nich ani potravinová doporučení, fyzická cvičení, zkrátka to, co si můžete najít v knihách mnohých úžasných autorek a autorů. Smyslem setkání je předat osobní zkušenost a nabídnout poněkud jiný úhel pohledu. Představit těhotenství a porod jako práci na sobě samé.

Bolest u porodu a jeho celé prožívání máme každá ve svých „rukou“.

Bolest u porodu existuje tak dlouho, jako existuje porod sám. Bolest u porodu je společná zkušenost pro všechny ženy. Porod je však zdravý proces a bolest u porodu je jeho pozitivní, nikoliv negativní součástí. Bolest je důležitá součást porodu. Můžete ji brát pozitivně a můžete se s ní naučit pracovat.

Pro ty, které však chtějí a mohou jít ještě dál, je tu informace, že porod tak, jak nám byl od přírody dán, nemusí být bolestivý proces.

Nenechte si ujít setkání s Lucií Groverovou Suchou, maminkou pěti dětí a autorkou knihy Aby porod nebolel. Více o obsahu kurzu: www.maitrea.cz/akce/aby-porod-nebolel-18.

 

Čajovna a kavárna Na Kopečku,
Krásnolipská ul., Rumburk
sobota 7. 11. / 10.00 – 14.00 hod.
Cena 350 Kč, přihlášky do středy
4. 11. na bsouckova@hotmail.com,
tel. 606 221 925.
Barbora Součková

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail