Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Další zápasy odehrány, rumburští fotbalisté jsou prozatím v polovině tabulky

FK Rumburk - SK Plaston Šluknov 0:1 (0:1)

SK Brná – FK Rumburk
2:1 (1:1)

Zajížděli jsme k lídrovi tabulky, netradičně dopoledne, jelikož výkop utkání byl v 11.00 hod.

Do utkání obě mužstva vstoupila opatrně s úkolem neudělat zbytečnou chybu. Po dvaceti minutách jsme si vypracovali první velkou brankovou příležitost, ale Hejl netrefuje branku a míč jde vedle. Ve 31´ se už ale radujeme, kdy po střele Hejla brankář vyráží míč před Šotta a ten pohodlně skóruje. Nyní se nám hra daří, ale ve finální fázi nám chybí přesná přihrávka. Ve 40´ přicházejí ke slovu domácí, kdy se ve vápně uvolňuje jejich útočník přes našeho obránce a zpětnou přihrávkou nachází volného hráče a ten vyrovnává. Po této brance domácí ožívají a do konce poločasu si vytvářejí ještě jednu brankovou příležitost, ale Hadar byl proti. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, abychom co nejdéle udrželi nerozhodný stav. To se nám nepodařilo a v 58´ zbytečně inkasujeme po nedůsledném bránění při zahrávání autového vhazování. Tato branka nás nepoznamenala a stále jsme se snažili vstřelit gól. V závěru utkání jsme domácí přehrávali, a dokonce jsme si vypracovali vyloženou šanci, ale Hejl při střelbě zaváhal a domácí obránce dokázal jeho střelu zblokovat. V úplném závěru jsme všechny síly dali do útočení, ale domácí tým své vítězství již zkušeně ubránili.

Hodnocení trenéra: Dnes mě mrzí jenom výsledek utkání, jelikož jsme si nezasloužili prohrát. Mužstvo jako tým odvedlo nejlepší výkon v této sezóně. V závěru utkání jsme domácí tým přehrávali, ale naše proměňování i těch nejvyloženějších šancí je nulové. Až budeme i efektivní, tak i výsledky v jednotlivých utkáních budou příjemnější a hráče to bude ještě více bavit.

 

FK Rumburk – SK Plaston Šluknov
0:1 (0:1)

Toto utkání nemělo žádnou úroveň a výkon obou mužstev byl velmi špatný. Hosté se po celý zápas bránili, a to i za cenu zakopávání míčů, protože ke vstřelení branky jim stačilo zahrát jednu standardní situaci, kterou si domácí nepohlídali a zcela zbytečně inkasovali. Přesto, že se domácí po celé utkání snažili co nejvíce útočit, trápili se s přesnou přihrávkou, ale hlavně velmi špatnou koncovkou. Když se jim podařilo prostřelit velmi dobře chytajícího brankáře hostů, zastoupil obránce na brankové čáře. V tomto utkání diváci viděli domácí zmar v přesné kombinaci, a hlavně „jalové“ koncovce. Hostům

stačilo v tomto utkání pouze důsledně bránit a všemi dostupnými prostředky se jim to šťastně podařilo.

Hodnocení trenéra: Dnes nemám co hodnotit. Prostě a jednoduše, všechno špatně. Vůbec nikomu se nedařilo a fotbal plakal. Každý hráč si musí sáhnout do svědomí a uvědomit si, kde udělal chybu a ne ji hledat u někoho jiného.

FK Rumburk

 

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail