Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Loňský rok se opakuje, rumburští judisté byli opět druzí

trofeje

Po roce se konaly v Rumburku opět velké judistické závody. Bylo to již poosmé. Tentokrát turnaj s příznačným názvem O pohár severu navštívilo dvacet oddílů z pěti krajů, za které startovalo 195 závodníků. A v okolí tělocvičny Sportlife centra to bylo vidět. Každý kolemjdoucí si musel všimnout nekončící řady parkujících aut.

Díky sponzorům jsou totiž každoročně připraveny pro soutěžící krásné trofeje a věcné ceny, což činí soutěž pro děti velmi atraktivní. I letos získali všichni první tři judisté v každé váze medaili, diplom a věcnou cenu. Navíc byl oceněn soškou nejtechničtější závodník v každé kategorii a první tři oddíly získaly pohár. Opravdovým bonusem bylo jízdní kolo a koloběžka, jejichž noví majitelé vzešli losováním ze všech startovních lístků.

Stejně jako loni zůstal v Rumburku pohár za druhé místo v soutěži oddílů. První místo letos získal oddíl VTŽ Chomutov, třetí pak oddíl Litokan Litoměřice. Pohár pro domácí oddíl vybojovalo hned třicet judistů.

Závěrem je nutné ještě říci, že za úspěchem celé akce je i práce judistického dorostu v roli organizátora a pomoc rodičů a příznivců juda. Prostě lidé okolo juda jsou taková velká rodina. Děkujeme všem.

JV Judo Rumburk

 

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail