Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Podzimní část sezony zakončili rumburští fotbalisté vítězně

TJ Mojžíř – FK Rumburk 1:4

K utkání jsme odjížděli s obavami, jelikož nás postihla marodka (Šebora, Pilko, alespoň na lavičce – horečka, Stankovič – svatba, Hadar – pracovní zaneprázdnění), a tak nám vypomohl Honza Farkaš, který přijel z Prahy.

Jenže vstup do utkání se nám povedl a hned v 5. minutě jsme vstřelili první branku. Zahrávali jsme rohový kop, který domácí ještě odvrátili k Havlovi, ale ten přesným centrem našel hlavu Pokorného a ten se nemýlil. Domácí tato branka poznamenala na celý první poločas a naši hráči měli hru plně ve svých rukou. Ve 23. minutě utekl po levé straně Hejl a přesným centrem našel úplně volného Farkaše, který hlavou do prázdné branky navýšil naše vedení. Hra se dařila, předvedli jsme i pěkné kombinace a jednu takovou jsme i ve 32. minutě využili, když jsme domácí obranu vyšachovali. Na konci akce byl Matějka, který konečně protrhl svoji smůlu v koncovce a zvýšil naše vedení. Tento stav jsme udrželi až do půle, jelikož domácím se hra vůbec nedařila a my je k ničemu nepustili.

Do druhé půle domácí změnili sestavu s cílem pokusit se ještě o obrat. Jenže náš tým byl proti a v 54. minutě vstřelil opět Farkaš gól, když běžel sám na brankáře a nedal mu žádnou šanci.

Po této brance jsme ve své hře polevili a domácí si vypracovali několik brankových příležitostí. Proti byl však náš brankář Dvořák, který si odbyl svoji podzimní premiéru po zranění, a vše zlikvidoval. Inkasoval pouze jednou, a to z pokutového kopu, který domácí zahrávali v 72. minutě po faulu Michaliny na domácího útočníka. V závěru utkání se hra vyrovnala, protože jsme se přizpůsobili hře domácích, ale nikdo již žádnou branku nevstřelil.

Hodnocení trenéra: Měli jsme problémy se sestavou, ale na hře, hlavně v prvním poločase, to nebylo vůbec znát a předvedli jsme jeden z nejlepších výkonů. Domácí jsme k ničemu nepustili a hru jsme měli zcela pod kontrolou. Škoda, že za stavu 4:0 jsme se uspokojili a nechali jsme si dát branku. Přesto musím své hráče pochválit, protože se všichni snažili podat co nejlepší výkon, a to se jim podařilo.

FK Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail