Novoroční výjezdy hasiče zaměstnaly

Tištěné noviny 01/2016 | 7. 4. 2016 | Nezařazené

hasici

Novoroční požár tújí

1. 1. 2016, 0.15 hod.

Patnáct minut po začátku nového roku vyjela jednotka k požáru tújí u sídliště Podhájí. Při příjezdu jednotky se už nejednalo o plamenné hoření, jednotka provedla dohašení za pomoci vysokotlakého proudu.

Požár trámu v podlaze

3. 1. 2016, 5.07 hod.

Krátce po páté hodině ranní vyjela jednotka k hořícímu trámu v podlaze na Jiříkovské ulici. Po příjezdu byla za pomoci motorové pily v podlaze vyříznuta díra a hořící trám byl uhašen. Na místo zásahu byla přivolána jednotka HZS Varnsdorf s termokamerou, za pomoci které byla provedena kontrola komínového tělesa a podlahy.

Únik nafty v Horním Jindřichově

4. 1. 2016, 9.08 hod.

Na odstavném parkovišti u bývalého hraničního přechodu v Horním Jindřichově došlo při krádeži motorové nafty k jejímu úniku. Jednotka za pomoci sorbentu provedla asanaci.

Požár opuštěného domu

5. 1. 2016, 20.34 hod.

Jednotka vyjela prověřit informaci o vycházejícím kouři z opuštěné vily na Pražské ulici naproti parkovišti Tesca. Při průzkumu byla v zakouřeném prostředí nalezena jedna osoba, kterou hasiči vyvedli ven. Na místo zásahu byla přivolána ZZS, která transportovala vyvedenou osobu do nemocnice. Hořící odpad v horním patře budovy byl uhašen za pomoci jednoho proudu, HZS Varnsdorf provedla kontrolu objektu termokamerou.

zdroj: www.hasicirumburk.cz

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2016/04/07/novorocni-vyjezdy-hasice-zamestnaly/