Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Plavci reprezentují Rumburk v celé ČR

V listopadu plavecký oddíl Rumburk opět pořádal Oblastní přebory plavání pro jednadvacet oddílů Severočeského kraje. Ti nejlepší plavci se nominovali na poháry a mistrovství republiky. Dle věkových kategorií proběhly v prosinci 2015 poháry ČR v Táboře a Chomutově. Náš oddíl s dobrými výsledky reprezentovala Valerie Barcalová, které jen o fous unikl bronz na 100 m volný způsob. Ten zaplavala ve skvělém čase 1:07,9 a i v dalších třech disciplínách se umístila do desátého místa. Jonáš Kudláček a Radim Cihlář jsou dalšími plavci našeho rumburského oddílu, kteří podali v Táboře hezké výkony. V Chomutově výborně zaplavala především znakové disciplíny naše plavkyně Markéta Haaseová, v závěsu za ní i Lucie Jančová. Ani mistrovství republiky v Plzni se neobešlo bez účasti našeho oddílu. Celoroční trénování zhodnotil ve svých plaveckých výkonech Martin Jirásek.

za PORum L.S

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail