Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Halový fotbalový turnaj fanklubů ovládli hráči FC Dukla Praha

V sobotu 30. 1. nastoupili na multifunkční ploše zimního stadionu v Rumburku fandové šesti našich prvoligových celků, aby v dresech svých profesionálních idolů navzájem poměřili svůj fotbalový um a velikost sportovního ducha v dalším ročníku halového fotbalového turnaje, pořádaného místní pobočkou Fanclubu Sparty Praha.

Minulé úspěšné ročníky turnaje položily pomyslnou laťku kvality poměrně vysoko, ale letošní účastníci ani osvědčení pořadatelé se toho nezalekli. Urputné, ale v duchu fair play vedené boje na sportovním poli přesvědčily všechny přítomné o tom, že fotbal je u nás sportem číslo jedna právem, a ti, kteří mu jsou ochotni obětovat první poslední, jsou také zdatnými hráči této krásné hry. Letošnímu ročníku turnaje kralovali hráči FC Dukla Praha, kteří podávali nejstabilnější výkony a přes jediné klopýtnutí nenechávali nikoho na pochybách, že jsou tentokrát nejlepší, a zaslouženě si odváží palmu vítězství. Ovšem hold zaslouží všichni, kteří se rozhodli ukázat, že fotbal neznají jen jako jeho skalní příznivci, ale není jim na překážku obout kopačky a v praxi ukázat, že jim hra není cizí.

Vyhlášeni a odměněni byli také nejlepší jednotlivci. Nejlepším hráčem se stal Milan Boubín (Bohemians 1905), nejlepším brankářem byl vyhlášen Jan Herejk (Sparta) a ocenění pro kanonýra turnaje si odváží Ondřej Havlas (Dukla) za devět vstřelených branek. Zvláštní cenu pořadatele získal Tomáš Šmíd (Dukla).

Konečné pořadí
1. Dukla Praha 12 b.
2. Bohemians 1905 10 b.
3. Slavia Praha 8 b.
4. FK Teplice 7 b.
5. Sparta Praha 5 b.
6. 1. FC Příbram 0 b.

Za přípravu a organizaci zaslouží dík rumburská pobočka Fanclubu Sparty, zejména manželé Šípkovi, p. Sekyrka a další. Ceny věnovalo ústředí Fanclubu Sparty Praha a město Rumburk.

Josef Englic

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail