Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Oblíbený běžecký závod Muffrun startuje svůj první ročník

Systém zůstává při starém, ale to nejpodstatnější se mění – okruh

 

Úspěšný nultý ročník nás přesvědčil o vašem zájmu a rozhodli jsme se, jen s pár změnami, pokračovat.

Co zůstává stejné, je den i čas závodu. Dále to, že se můžete opět těšit na muffiny na konci každého běhu a samozřejmostí je i perfektní organizátorský servis – jako vždy. Co však stejné nezůstává, je místo. Z vícero důvodů (například asfaltový povrch nebo dostupnost z města) jsme se rozhodli, že tento rok se budeme scházet na Podhájí v baráčnické osadě na Lesní ulici. S baráčníky domlouváme zázemí, abyste měli o kapku (spíše drobek) více komfortu, než v ročníku minulém (schování se před nepřízní počasí, ohřátí se).

Lesní cestičky na Podhájí určitě všichni znáte – ať už z kola, procházek se psem či běhání. A kdo je nezná, tak je (dost důvěrně) pozná. Vaše kolena je pravděpodobně ocení o trochu více, než asfalt u Racka. Další výhodou je, že v létě budou vysoké jehličnany dodávat dostatek stínu pro vaše rozpálená těla.

K techničtějším informacím asi jen to, že pro parkování bude k dispozici přilehlé hřiště a startovat budeme naproti v lesíku. Okruh vás povede jen po lesních cestách a bude vás čekat minikopeček, který však všichni, protože jste minulý rok poctivě trénovali, zvládnete!

Kategorie, přihlašování, pravidla a startovné zůstávají stejné. Těšíme se na vás 31. 1. v 9.00 hod. u Baráčníků.

Schrödingerův institut

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail