Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Policie hledá svědky dopravních nehod

 

 Policisté z dopravního inspektorátu by rádi touto cestou oslovili případné svědky lednových dopravních nehod v Rumburku a ve Varnsdorfu.

Rumburk • V úterý 26. 1. letošního roku došlo krátce před půl osmou ráno ke střetu osobního automobilu s chodcem na ulici Komenského v Rumburku. Řidič jedoucí ve směru od kruhového objezdu porazil chodce, který přecházel vozovku ve směru od zastávky Bytex. Řidič z místa dopravní nehody ujel. Podle zjištěných informací se jednalo o auto červené barvy.

Varnsdorf • Patnáct minut po poledni v pátek 29. 1. došlo na křižovatce ulic Západní a Edisonova k dopravní nehodě mezi cyklistkou a volně pobíhajícím psem. Kolize se stala nedaleko tamního panelového sídliště. Policisté pátrají po majitelce psa a dalších okolnostech, které by napomohly objasnit průběh oznámené nepříjemnosti.

Dopravní policisté žádají majitelku psa i další případné svědky obou dopravních nehod o poskytnutí informací, které by napomohly k objasnění událostí. Své poznatky a svědectví můžete poskytnout na tísňovou linku 158, případně na nejbližší policejní útvar. Další z možností může být i zaslání informací na e-mailovou adresu dopravního inspektorátu: krpulk.uo.dc.di@pcr.cz. Za případnou pomoc vám děkujeme.

nprap. Petra Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail