Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Jak se vedlo volejbalovému týmu žen od začátku roku

TJ Rumburk – Jirkov 3:1, 3:1

9. 1. • Pro nás velmi důležitý dvojzápas po vánoční přestávce. Potřebovali jsme bodovat, abychom se odlepili z devátého místa, a tak nervozita trochu poznamenala úvodní set prvního zápasu, který jsme těsně prohráli. Potom se děvčata zkoncentrovala a i přes značnou výškovou převahu soupeřek jsme bodovali hlavně na bloku a útokem středem sítě. Pravdou je, že nám soupeřky vydatně pomáhaly řadou nevynucených chyb v útoku a na podání.

Plzeň – TJ Rumburk 3:1, 3:0

16. 1. • Odjížděli jsme bez tří hráček základní sestavy s cílem získat alespoň bod. Bohužel, i když si na rozhodčí nikdy nestěžuji, byli proti nám. Ve čtvrtém setu za stavu 23:21 a 24:22 pro nás odpískali tři vymyšlené body ve prospěch soupeře a ovlivnili koncovku. Sen o bodu či dokonce dvou se rozplynul. Ve druhém zápase se projevila frustrace z nespravedlivého prvního zápasu, únava (hráli jsme bez střídání) a poměrně hladce jsme prohráli.

TJ Rumburk – Děčín 3:2, 3:0

23. 1. • Děčínská děvčata přijela s velmi mladým kádrem, který předvedl kvalitní bojovný volejbal s výborným podáním a chytrou hrou středem sítě, ale také se spoustou nevynucených chyb. Naší předností byl blok, útok z kůlů a v kritických chvílích zkušenost klíčových hráček. Obě družstva předvedla také mnoho výborných zákroků v poli. Zápasy sledovalo téměř třicet diváků, což je náš návštěvnický rekord.

www.tjrumburk.estranky.cz

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail