Přípravné utkání fotbalistů nedopadlo podle představ

Tištěné noviny 04/2016 | 12. 4. 2016 | Nezařazené

FK Rumburk – TJ Tatran Bílý Kostel 1:3 (1:1)

Opět jsme odjížděli k zápasu nekompletní, jelikož na marodce jsou Nehonský, Zima, Šebora a Šott. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, v tom druhém jsme bohužel hráli velice špatně až nezodpovědně. Hráči si neplnili svoje povinnosti, a tak jsme zcela po zásluze prohráli.

Branky • Hned ve třetí minutě zahráváme rohový kop Havlem, který nachází na hranici velkého vápna volného Pilka a ten střílí naši branku. Ve 26. minutě zahrávají rohový kop hosté a naši obránci jsou bez důrazu a zbytečně si necháváme dát branku. V 50. minutě jsme opět nedůrazní v bránění a soupeř nás trestá, trefuje šibenici naší branky. 68. minuta – naše chyby se sčítají, velmi špatná rozehrávka Stankoviče, míč se dostává ke Stodolovi, který dělá hrubou chybu v rozehrávce a pouští útočníka hostí do samostatné akce. Ten nedává našemu brankáři žádnou šanci.

Sestava • Hadar (46´ Dvořák) – Trégr, Stodola, Pokorný, Stankovič (46´ Matulík) – Hejl, Havel, Pilko, Michalína (65´ Stankovič) – Demeter (46´ Bednář), Chlada

Hodnocení trenéra • Jsem hrozně zklamán přístupem hráčů k tomuto přípravnému utkání, hlavně ve druhém poločase, kdy prakticky nic nefungovalo: přihrávka, kombinace, střela, komunikace, povzbuzování. Jen hledání chyb u druhého.

www.fkrumburk.sklub.cz

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2016/04/12/pripravne-utkani-fotbalistu-nedopadlo-podle-predstav/