Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

S lidmi i bez nich – téma Pavlíniny výstavy, na kterou lidé rozhodně přišli

vernisaz

„Mladí lidé jsou hrozně nezodpovědní, drzí a nespolehliví, na ničem jim nezáleží. Mladí lidé nemyslí na budoucnost, nepouští na sedadlo starší osoby v MHD. Mladí lidé jsou čím dál tím horší. Dívky nosí kratší sukně a chlapci kalhoty stahují až pod kolena!“

I takhle mohou vypadat názory některých lidí na mládež. Jsou to předsudky, které se táhnou napříč generacemi. A asi se jich jen tak nezbavíme. Ale pokusit se o to můžeme.

A právě proto se snažíme v tančírně Balahala představovat veřejnosti mladé lidi, kteří jsou třeba nezodpovědní a drzí, ale také se věnují něčemu, co má smysl. Ve čtvrtek 4. 2. jsme zahájili v tančírně Balahala výstavu fotek, jejichž autorkou je devatenáctiletá slečna Pavlína Váchová.

Pavlínina výstava nemá jedno téma, kterého by se držela. Jsou to fotky, které vybírala srdcem, jsou to fotky, které mají příběh. Až se na ně budete dívat, neuvidíte prvoplánovou kompozici, patrně neuvidíte žádnou, ale budete tu fotku cítit. Porozumíte jí. Protože tak Pavlína fotí, a jde jí to moc dobře.

si

 

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail