Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Děti, máte zájem o nějaký sport?

Připojte se k rumburskému ragbyovému týmu

Ragbyová lvíčata se v sobotu 20. 2. zúčastnila dalšího turnaje ve Zbuzanech u Prahy. Pořadatelé nás zařadili mezi týmy Praga B, Rakovník, Tatra C, Plzeň B a Nové Město na Moravě.

Rumburské ragby reprezentovalo pět hráčů, z toho dva si zápasovou atmosféru vychutnali poprvé. Složení mužstva: Matyáš Frinta, Dan Svoboda, Martin Marini, Dominik Novák a Petr Mark.

Turnaj naši hráči odehráli oproti ostatním družstvům bez střídání a proti fyzicky urostlejším hráčům. Doma nám zůstala nemocná hráčka, jeden hráč se nedostavil. Ke hře samotné – škoda rychlých položení po zahájení zápasů, kdy soupeři získali bodový náskok a už se těžko dotahoval výsledek v závěru, kdy docházely klukům síly. Soupeři si na nás tentokrát už dali pozor, protože vědí, že něco umíme. Byla znát i herní vyzrálost soupeřů, a proto musíme dál trénovat a jezdit s lvíčaty po turnajích.

Dále nás trápí, že se asi nebudeme moci zúčastnit velkého mezinárodního turnaje v Praze pro nedostatek hráčů, kterých máme zatím sedm, bylo by potřeba minimálně třináct.

 

Výsledky únorového turnaje

 

Rumburk – Praga B 1:7

položení: Mark

NMNM – Rumburk 4:1

položení: Frinta

Rumburk – Rakovník 3:5

položení: Svoboda, Frinta, Mark

TATRA C – Rumburk 5:3

položení: Mark, Frinta, Svoboda

Rumburk – Plzeň B 2:4

položení: 2x Mark

 

K upevnění ragbyových návyků v kategoriích U8 – U14 jsme dostali nabídku od PRAGY na soustředění v začátku měsíce dubna.

Přijďte si zahrát, tréninky máme každý čtvrtek od 17.00 hod. v tělocvičně Obchodní akademie.

Petr Mark

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail