Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští na Děčínském skřivánku zazářili

V minulém čísle Rumburských novin jste si mohli přečíst informace o městském kole Děčínského skřivánka, které se konalo v pondělí 8. 2. v Domě kultury Střelnice Rumburk a pořádal ho Dům dětí a mládeže. Z městského kola bylo porotou doporučeno čtrnáct soutěžících, sólistů i vícehlasů, do krajského kola v Děčíně, které se konalo ve čtvrtek 25. 2.

V krajském kole drtivá většina z nich získala od poroty ocenění a někteří z nich postupují do posledního, celorepublikového kola v Karlových Varech.

V kategorii A1 sólo obsadila třetí místo Lucie Špičková, kategorii A2 sólo naprosto ovládla Julie Michelová, která nejenže vyzpívala první místo a postup, ale stala se i Talentem roku 2016, v kategorii A1 duo zvítězily Tereza Turazová a Radka Tůmová, v kategorii B sólo skončila třetí Anna Hrubešová, třetí byl i Michal Bartoš, v kategorii C1 sólo obsadil druhé místo a vybojoval postup Daniel Novák, třetí byl Daniel Kolář, v kategorii C2 sólo vyzpívala třetí místo a postup Klára Vachtová, v kategorii B duo obsadily druhé místo Aneta Pejčochová a Adriana Kramerová, v kategorii C2 duo zvítězily Klára Vachtová a Anežka Schejbalová.

Děkujeme všem vystupujícím za krásné výkony a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v Karlových Varech.

DDM Rumburk

 

Celostátní kolo Karlovy Vary

pondělí 21. 3. – kategorie A1, A2
úterý 22. 3. – kategorie C1, C2
středa 23. 3. – kategorie B

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail