Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Balahala nabízí taneční kurzy pro děti

Milujete tanec a krásnou hudbu?
Chcete, aby i vaše děti sdílely stejné
radosti a vášně, jako vy? Přihlaste
je tedy na lekce společenských
tanců v tančírně Balahala.

 

Valčík, polka, waltz, samba, rumba, jive, chacha a tango, to vše se naučí malí tanečníci při tanečních lekcích v tančírně Balahala. A nejen to. Tanec naučí soustředění, správné držení těla, vnímání hudby a smyslu pro rytmus, usměrní energii, naučí dívky ctít svou ženskou stránku a v chlapcích rozvíjí smysl pro gentlemanství. To vše může dát tanec vašim dětem. Proto je nenechte sedět doma a přiveďte je do Balahaly.

Taneční lekce pro děti od první do páté třídy probíhají každý čtvrtek a povede je taneční mistr Jakub Schneider, který se učil od samotných manželů Josefových z Varnsdorfu. V současné době vede taneční školu SWAY, která má za sebou řadu úspěchů v tanečním světě.

Starší děti (od šesté třídy výše) mohou navštěvovat pondělní lekce již od 14.00 hod. Lektorem je taneční mistr Karel Řídel z České Lípy, který vede taneční školu Duha. Karel Řídel je nejen skvělým tanečníkem, ale také ředitelem taneční školy a pořadatelem celorepublikových tanečních soutěží.

Vaši malí tanečníci budou mít ty nejlepší učitele tance, které lze na severu mít. Proto neváhejte, dopřejte svým dětem příležitost mít radost z krásného a ušlechtilého pohybu, z tance, z kvalitních lektorů a skvělé party malých kamarádů.

si

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail