Probuďte v sobě vášeň, žijte flamencem

Tištěné noviny 06/2016 | 4. 5. 2016 | Nezařazené

Milé dámy, ženy a dívky, udělejte dnes něco pro sebe. Zapomeňte pro jednou, že musíte pracovat, uklízet, vařit a žehlit, že jste hospodyně, kuchařka, pečující matka či manželka, zodpovědná zaměstnankyně, studentka či podnikatelka a rozpomeňte se na to, že jste především žena. Žena krásná a žádoucí, vášnivá a vnadná. Probuďte v sobě mládí a vášeň, sexappeal a ženskost, udělejte si chvilku jen sama pro sebe, pro svou radost, pro svůj dobrý pocit a přijďte si do tančírny Balahala zatančit v rytmu vášnivých španělských kytar ohnivé flamenco, tanec, který nenechá nikoho chladným – ani ženu ani muže.

Využijte nabídky výuky tance v tančírně Balahala, a to od profesionálních flamenco tanečníků. Naučíte se tančit, zdůrazníte svou ženskost, zklidníte duši i mysl a rozproudíte v sobě krev a vášeň. Pravidelné lekce flamenca se konají v Balahale jednou za čtrnáct dní v neděli od 16.30 hod.

Vezměte s sebou dlouhou rozevlátou sukni, boty na nízkém podpatku, rozpusťte si vlasy a vetkněte do nich ohnivou růži a začněte tancovat právě teď. Právě teď je čas na radost, lásku, vášeň a tanec.

„Flamenco je osobité, každý tanečník má svůj styl a nelze srovnávat, kdo je lepší nebo horší. Každý z nás je jedinečný, a proto i taneční projev každého z nás je jiný – přijďte najít ten svůj a propadněte s námi kouzlu flamenca,“ stojí na stránkách skupiny Flamenco Al Norte, která kurz povede. Více na www.flamencoalnorte.cz.

Tak neváhejte a přijďte na lekci tohoto osobitého tance. Zváni jsou i muži, kteří se zde naučí, jak svou vášeň a lásku k ženám projevit tancem. Při hodinách flamenca se naučí vše, co je k dobytí ženských srdcí zapotřebí.

si

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2016/05/04/probudte-v-sobe-vasen-zijte-flamencem/