Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Tančím tak rychle, jak dokážu

V pořadí již pátý ples pro handicapované

ples_handicap

V sobotu 12. března pořádal Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa za spoluúčasti Domova Srdce v dlaních a Domu kultury Střelnice Rumburk již tradiční ples pro handicapované lidi s názvem „Tančím tak rychle, jak dokážu“. Na ples dorazilo zhruba čtyři sta klientů z různých zařízení poskytujících sociální služby. Po celou dobu plesu vládla příjemná atmosféra, návštěvníci se bavili a alespoň na chvilku zapomněli na starosti běžného života.

Ples zahájila ředitelka Domova se zvláštním režimem Krásná Lípa Miluše Havlíčková a Jiří Procházka, viceprezident pobytových služeb APSS ČR. Během odpoledne a večera vystoupili děti z Dětského domova Lipová, Senior band Domova Srdce v dlaních, Heidi Janků a Bohuš Matuš. K tanci a poslechu hrála hudební skupina U-Style.

Velké poděkování patří zaměstnanci Střední lesnické školy a Střední odborné školy Šluknov panu Jiřímu Svobodovi – třídnímu učiteli druhého ročníku oboru Bezpečnostně právní činnost a jeho žákům Tereze Mišechové, Janu Paštikovi, Aleši Suchému, Lence Špičkové, Zdeňkovi Zadinovi a Danielu Zobačovi, kteří zajišťovali bezpečnost a pořádek na našem plese.

zaměstnanci Domova
se zvláštním režimem Krásná Lípa

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail