Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Fotbalisté si z Křešic přivezli vysoké a zasloužené vítězství

FK Křešice – FK Rumburk 1:5 (1:2)

Konečně začala jarní sezóna a my jsme zajížděli do Křešic. Chyběl nám pouze nemocný Šebora.

Do utkání jsme vstoupili skvěle. Hned ve druhé minutě zápasu vstřelil branku Šott poté, co běžel sám na brankáře. Místo toho, aby nás tato branka uklidnila, přestala se nám dařit rozehrávka a domácímu týmu jsme se přizpůsobili v jeho hře. Naši nedůraznost domácí potrestali ve 24. minutě, když si jejich útočník udělal z našich obránců kužele a v klidu skóroval. Ještě štěstí, že jsme si naši chybu uvědomili a v závěru poločasu jsme domácí přehrávali. Ve 43. minutě se nám podařilo dát druhou branku, když Havel napřáhl ke střele z pětadvaceti metrů a před brankářem ještě domácí střelu tečovali a my odcházeli do poločasové přestávky s jednogólovým náskokem.

Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, ale stále bylo znát, že jsme teprve poprvé v tomto roce na přírodním trávníku. V 62. minutě po pěkné kombinaci na pravé straně přišel centr a Michalina po náběhu hlavou skóroval. Po této brance domácím došly síly a na hřišti již byl jenom jeden tým. V 80. minutě přišla nejhezčí akce utkání, kdy si po kombinaci vzal míč Havel a slalomem přes tři hráče nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Konečný stav utkání určil v úplném závěru Chlada, který konečně prolomil svoji smůlu v zakončení.

Hodnocení trenéra: První poločas nebyl z naší strany ideální, ale ve druhém jsme se zlepšili a v úplném závěru domácí odpadli. Ještě se musíme zaměřit na zakončení, protože zatím neumíme správně vyřešit situace, kdy přečíslujeme obranu a naše finální přihrávka i zakončení je ještě velmi nepřesné.

 

www.fkrumburk.sklub.cz

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail