Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

POLICEJNÍ SLOUPEK

Důchodce prodával drogy

Sedmdesátiletého seniora, ano, čtete dobře, z Rumburka, zadrželi policisté kvůli výrobě a distribuci drog. Obviněný muž dva roky prodával po Šluknovském výběžku pervitin. „Při domovní prohlídce byly nalezeny plastové sáčky s usušeným rostlinným materiálem i sypkou látkou, plastové a plechové kanystry, teploměry a další věci, které mohou sloužit k nedovolené výrobě zakázaných látek,“ uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová s tím, že přímo u muže policisté zajistili 0,3 gramu pervitinu, který měl pro vlastní potřebu. Případem se nyní zabývá děčínské okresní státní zastupitelství.

Ovce utekly

Poničení ohrady ve Starých Křečanech prověřují od pětadvacátého března letošního roku policisté z Rumburku. Díky sedmi vytrhaným kůlům a poničení elektrického ohradníku z ohrady utekly ovce. Škoda se pohybuje na hranici sedmi tisíc českých korun. Případ policisté šetří s ohledem na přečin krádeže.

Chybí mu televizor

Majitel rekreační chalupy v Brtníkách přivolal do své chalupy na Rumbursku místní policisty. Během letošního března zřejmě nemovitost navštívil nevítaný host, jenž po sobě zanechal stopy po násilném vniknutí. Navíc z interiéru zmizela LCD televize v hodnotě několika tisíc korun. Na místo vyjel také policejní psovod se služebním psem a propátrávali okolí. Případ možného přečinu krádeže a porušování domovní svobody šetří policisté z Rumburku.

 

nprap. Petra Trypesová, red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail