Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Před koncertem Lucie Bílé vystoupí ve Varnsdorfu místní a rumburský pěvecký sbor

Jedna z největších kulturních akcí v okrese se blíží. V neděli 24. 4. se do Městského divadla ve Varnsdorfu chystá nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá. Ta vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska, manžela herečky Dany Morávkové. Organizátoři si pro návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku, připravili ještě bonus.

Pořadatelé, jež Lucii Bílou do severočeského města přivedli, se rozhodli dát šanci ukázat své pěvecké dovednosti i místnímu sboru z Varnsdorfu a nedalekého Rumburku. Přesně v sedm hodin, kdy koncert začíná, se předvede pěvecký sbor dětí od jedenácti do osmnácti let Základní umělecké školy z Varnsdorfu, a hned po nich stejně staré děti z Gymnázia Rumburk.

Po dvaceti minutách vystoupení obou sborů přijde na jeviště osmnáctinásobná zlatá slavice Lucie Bílá. Návštěvníci se mohou těšit na její největší hity. Lucie oslaví v dubnu krásné padesáté narozeniny a možná se ve Varnsdorfu dočká i dortu.

Přijďte a zažijete neopakovatelný zážitek. Vstupenky jsou v prodeji na webu Městského divadla Varnsdorf či na pokladně. Zbývá již jen pár kusů.

 

red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail