Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úspěchy plaveckého oddílu Rumburk za první čtvrtletí roku 2016

Letošní sezónu zahájil plavecký oddíl účastí na MČR družstev v Chomutově pro oblast severní Čechy (23. 1.). Zúčastnilo se ho sedm plavců a stejný počet plavkyň. V konkurenci devatenácti klubů se ženy i muži umístili na čtrnáctém místě. Stejný den se naši mladší plavci účastnili závodu v TRIXI-Pokal-Wettkampf-Großschönau i s naším nejmladším členem Honzíkem Hassem. V neděli 21. 2. pořádal plavecký oddíl velice úspěšné Jarní závody – čtyřutkání v Rumburku a 27. 2. jsme se zúčastnili Malé ceny PROSEN Louny.

V neděli 13. 3. měl oddíl zástupce na Velké ceně v Hradci Králové (první kolo Českého poháru na padesát metrů), a to plavce Martina Jiráska. V sobotu 19. 3. se konal Memoriál J. Opletala v Olomouci opět na padesát metrů s účastí šestapadesáti klubů, náš oddíl reprezentovali dorostenci Sabina Krákorová a Marek Novák. Dne 20. 3. se oddíl účastnil Jarních závodů – čtyřutkání ve Varnsdorfu, kde se našim plavcům opět dařilo a snad nikdo neodjížděl bez medaile.

Našim svěřencům přejeme mnoho krásných umístění a zlepšení osobních rekordů. Nám trenérům pevné nervy a rodičům děkujeme za spolupráci.

 

PO Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail