Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští fotbalisté jsou s jednatřiceti body prozatím na osmém místě tabulky

SK Velký Šenov
FK Rumburk

1:4

Opět jsme nebyli kompletní, a tak museli nastoupit i hráči s drobnými bolístkami. Vstup do utkání se nám náramně povedl a již po čtvrthodině hry jsme vedli 3:0.

Nejdříve se prosadil hlavou Pokorný po zahrání rohového kopu, potom Demeter vybojoval míč a Chlada se nemýlil a třetí gól padl po perfektní kombinaci – Šebora střílel již do prázdné branky. Po tomto gólu jsme si vypracovali ještě několik slibných akcí, ale další branky jsme se nedočkali. Ve třicáté minutě jsme polevili v koncentraci, domácí toho dokázali využít a snížili stav utkání. Do poločasu jsme ještě nastřelili břevno.

Ve druhém poločase jsme kontrolovali průběh utkání, ale nedokázali jsme proměnit i ty nejvyloženější šance. Domácí tým se snažil, ale nevypracoval si žádnou příležitost. V úplném závěru vstřelil domácímu týmu Hejl ještě jednu branku.

Hodnocení trenéra: „Jsem rád, že jsme přerušili naši sérii proher. Klíč k úspěchu v dnešním utkání byl skvělý začátek, kdy jsme konečně naše šance proměnili. Na hře se to projevilo a utkání jsme i přes jedno zaváhání dohráli v klidu až do úplného závěru.“

 

SK Pronako Hostovice
FK Rumburk

4:3

Hned v úvodu jsme udělali hrubou chybu při zahrávání malé domů, ale domácí útočník střílel mimo branku. Tato šance nás varovala a my se pomalu rozehrávali. Přesto jsme začínali přebírat iniciativu a domácí se jen bránili. Vytvářeli jsme si i brankové příležitosti, ale v koncovce jsme byli nepřesní. Až v závěru poločasu jsme se konečně prosadili, když Demeter vstřelil hlavou po nahrávce od Chlady úvodní branku utkání.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a opět po přihrávce Chlady nedal Michalina domácímu brankáři šanci. Tato branka nás uklidnila a začali jsme hrát moc „profesorsky“ a domácí toho dokázali využít. Po našich zbytečných chybách jsme inkasovali. Jenže hned za dvě minuty, po nejhezčí akci tohoto utkání, dal Šebora branku. V tu chvíli nenasvědčovalo nic tomu, že bychom o vítězství mohli přijít. Ale opak byl pravdou. Místo toho, abychom drželi míč na svých kopačkách a utkání v klidu dovedli do našeho vítězství, pouštěli jsme se do nesmyslných kombinací a stále chtěli jen útočit. Domácí toho využili a naši nekoncentrovanost tvrdě trestali. Nejdříve se trefili z přímého kopu, který zahrávali z hranice velkého vápna. Náš brankář neměl žádnou šanci. Aby toho nebylo málo, domácí zahrávali rohový kop a náš brankář míč vyrazil. Šli jsme do rychlého protiútoku, ale asistent rozhodčího signalizoval, že míč přešel naši brankovou čáru. Bohužel to viděl pouze on a my s tím nemohli nic udělat. Velká frustrace a zbytečné vyloučení Šebory, který si neodpustil kritiku rozhodčího. Do konce utkání zbývalo ještě pět minut, ale naše hra už byla křečovitá.

V penaltách byli úspěšní domácí, kteří proměnili všechny. U nás byl bohužel neúspěšný Trégr, proměnili Stankovič, Zima, Hejl a Havel.

Hodnocení trenéra: „Remíza je velké zklamání. Posledních deset minut, za stavu 3:1 pro nás, vedla absolutní nedisciplinovanost jednotlivých hráčů k nerozhodnému výsledku.“

www.fkrumburk.sklub.cz; red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail