Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Tři po sobě jdoucí soboty poměřovali judisté své síly na závodech

Druhou dubnovou sobotu všichni vyrazili do Děčína, kde se konal již tradiční turnaj Děčínská kotva. Startovalo dvacet dětí, medaili získalo patnáct z nich. Zlatou Cihlář, Gežo a Kočí, stříbrnou Slavík a Zajíc, bronzovou Benešová S., Brouček, Fišer, Hrubeš, Knajfl, Marcín Z., Nguyen, Osif, Votýpka a Warlop.

Následující víkend, tj. 16. 4., jel oddíl do České Lípy. To samé udělalo i dalších třicet oddílů, a tak se závodů účastnilo na tři sta závodníků. Rumburských z toho bylo třicet čtyři. Asi i takto vysoký počet judistů hájících naše barvy napomohl k zisku poháru za druhé místo v soutěži oddílů i zisku medailí. První byli Knajfl a Petráková, druzí Benešová S., Bradáčová, Kočí, Kvízová, Marcín A., Sučová, Sýkorová, Urbánková, Warlop a Zajícová, třetí Adamčík, Brouček, Fišerová, Kolaříková, Nguyen, Slavík, Tejnarová a Votýpka.

Nejkvalitnější výkony ovšem podali rumburští judisté 23. 4. na turnaji v Lounech. Z šestnácti startujících se jich na stupně vítězů postavilo hned čtrnáct. Nejvýše byli Bradáčová, Cihlář, Kočí a Kvízová. Na druhý stupínek se postavili Fišer, Šich, Šírková, Slavík, Sučová, Petráková, Tejnarová a Zajícová a na třetí Fišerová.

Zisk poháru v družstvech byl řádně oslaven. Radost tak děti prožily dvakrát, při jeho zisku i jeho slavnostním umístění mezi ostatní poháry.

JV Judo Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail