Tři po sobě jdoucí soboty poměřovali judisté své síly na závodech

Tištěné noviny 10/2016 | 22. 6. 2016 | Nezařazené

Druhou dubnovou sobotu všichni vyrazili do Děčína, kde se konal již tradiční turnaj Děčínská kotva. Startovalo dvacet dětí, medaili získalo patnáct z nich. Zlatou Cihlář, Gežo a Kočí, stříbrnou Slavík a Zajíc, bronzovou Benešová S., Brouček, Fišer, Hrubeš, Knajfl, Marcín Z., Nguyen, Osif, Votýpka a Warlop.

Následující víkend, tj. 16. 4., jel oddíl do České Lípy. To samé udělalo i dalších třicet oddílů, a tak se závodů účastnilo na tři sta závodníků. Rumburských z toho bylo třicet čtyři. Asi i takto vysoký počet judistů hájících naše barvy napomohl k zisku poháru za druhé místo v soutěži oddílů i zisku medailí. První byli Knajfl a Petráková, druzí Benešová S., Bradáčová, Kočí, Kvízová, Marcín A., Sučová, Sýkorová, Urbánková, Warlop a Zajícová, třetí Adamčík, Brouček, Fišerová, Kolaříková, Nguyen, Slavík, Tejnarová a Votýpka.

Nejkvalitnější výkony ovšem podali rumburští judisté 23. 4. na turnaji v Lounech. Z šestnácti startujících se jich na stupně vítězů postavilo hned čtrnáct. Nejvýše byli Bradáčová, Cihlář, Kočí a Kvízová. Na druhý stupínek se postavili Fišer, Šich, Šírková, Slavík, Sučová, Petráková, Tejnarová a Zajícová a na třetí Fišerová.

Zisk poháru v družstvech byl řádně oslaven. Radost tak děti prožily dvakrát, při jeho zisku i jeho slavnostním umístění mezi ostatní poháry.

JV Judo Rumburk

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2016/06/22/tri-po-sobe-jdouci-soboty-pomerovali-judiste-sve-sily-na-zavodech/