Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dvěma výhrami v řadě se rumburští fotbalisté rozloučili s právě skončenou sezonou

FK Jiskra Velké Březno FK Rumburk 1:3

Opět jsme k mistrovskému utkání odjížděli s obavami, jelikož chyběli další hráči, a tak museli nastoupit nedoléčení Pokorný, Pilko a Honců.

Jednalo se o utkání týmů, kde útočení dostalo přednost před obranou. I když si obě mužstva v prvním poločase vytvořila několik slibných příležitostí, střelci byli na štíru se zakončením. A tak se diváci branky nedočkali.

Branky si hráči nechali na druhý poločas. První jsme se dočkali my. V 65. minutě se prosadil ve vápně Honců a míč doslova dotlačil za brankovou čáru. Tato branka nás uklidnila a začali jsme předvádět pěknou kombinační hru. V 77. minutě se prosadil Havel a zvýšil již na 2:0. Jenže tato branka nás ukolébala a hned o dvě minuty později jsme udělali zbytečnou chybu v obraně a po zásluze inkasovali. Toto snížení na nás nezanechalo žádné stopy a povedlo se nám hned o dvě minuty zvýšit náš náskok, kdy opět Havel prostřelil domácího brankáře tvrdou střelou přes celou bránu. Do konce zápasu jsme si výsledek v pohodě pohlídali.

Hodnocení trenéra: Opět jsme měli problémy se sestavou a podle toho probíhal i první poločas. Ve druhém poločase jsme již domácí tým přehrávali a vytvořili si i další brankové příležitosti, a proto je naše vítězství zasloužené.

FK Rumburk TJ Mojžíř 2:1

Jednalo se o poslední mistrovské utkání v této sezóně. Obě mužstva nastoupila s úmyslem zahrát si fotbal a úspěšně zakončit letošní ročník. Jenže hned na začátku utkání jsme udělali fatální chybu při rozehrávce a z první akce padl gól. Tato branka se na nás podepsala, a přestože jsme se snažili o kombinaci, nedařila se nám přihrávka. Až v závěru jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale proti byl hostující brankář. Když jsme ho překonali, tak měl dobře postavené tyče.

Do druhé půle jsme vstoupili o něco lépe, ale první příležitost si vypracovali hosté. Jejich šanci ale zneškodnil Bednář. Pomalu jsme přebírali otěže utkání, ale stále se nám nedařilo vstřelit branku, protože ve finální fázi jsme byli nepřesní. V 76. minutě zastavili hosté ve vápně Chladu a rozhodčí nekompromisně nařídil pokutový kop. K zahrávání se postavil Havel a nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Do konce zápasu jsme si vytvořili několik šancí, ale žádnou jsme neproměnili. A tak na závěr přišly na řadu pokutové kopy a v nich jsme zvítězili, když Bednář tři penalty zneškodnil. Za nás proměnili Stankovič, Zima a Havel. Neúspěšní byli Bednář a Chlada.

Hodnocení trenéra: Utkání jsme si chtěli užít. Ale opět se ukázalo, jak soupeři umožníme vstřelit lacinou branku, tak se mírně trápíme. My se hodně nadřeme, abychom nějakou vůbec vstřelili, jelikož neproměníme i ty nejvyloženější příležitosti. Alespoň, že jsme vyhráli na penalty a soutěžní ročník jsme zakončili vítězstvím.

 

www.fkrumburk.sklub.cz, red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail