Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nové odpočinkové místo se sociálním zařízením v Jiřetíně pod Jedlovou

V rámci projektu «Cestování dostupné všem v Jiřetíně pod Jedlovou» byla v těchto dnech v letním sportovním areálu dokončena výstavba odpočinkového místa s budovou sociálního zařízení.

Pro turistickou veřejnost a návštěvníky sportovního areálu se zde nabízí další zkvalitnění služeb, především v oblasti sociálního zázemí, tj. možnosti využití WC, sprchování, samostatné přípravy občerstvení v kuchyňce se základním vybavením. Součástí projektu je i terasa s lavičkami k odpočinku nebo posezení s přáteli. Objekt je zpřístupněn i vozíčkářům – má samostatné sociální zařízení s bezbariérovým přístupem. V nové budově je možné uschovat také horská kola či další sportovní vybavení.

Dokončením tohoto projektu se rozšíří a zlepší již tak široká nabídka služeb, které v našem areálu nabízíme. Věříme, že našich služeb v budoucnu využije větší počet turistů a přátel aktivního odpočinku, kteří od nás budou odjíždět spokojeni, což je první předpoklad k návratu, o který jako provozovatel areálu hodně stojíme.

Josef Zoser

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail