Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přijďte se svým čtyřnohým kamarádem na první Voříškiádu v Rumburku

pes

sobota 15. 10. od 14.00 hod. v areálu DDM Rumburk

 Kategorie voříšci a psi bez PP (průkazu původu)

 chůze v kruhu a posouzení vzhledu

 přivolání na čas

 volba sympaťáka publika

Startovné 50 Kč (20 Kč ze vstupného poputuje na Záchytné kotce v Rumburku). Při zápisu dvou psů je startovné 80 Kč. Při zápisu je nutno předložit platný očkovací průkaz (očkování nesmí být starší jednoho roku).

Pokyny

Pes musí být po celou dobu na obojku, vodítku a pod neustálým dohledem vystavujícího. Pokud pes vykazuje známky agresivity vůči jiným psům, je nutný náhubek. Psi, kteří nejsou momentálně předváděni, jsou mimo vytyčený prostor, pokud možno v klidu s přístupem k vodě, krmení, jsou na procházce k vyvenčení, ve stínu (pro případ teplého počasí). Všichni účastníci jsou povinni udržovat pořádek a čistotu. Po svých psech uklízejí exkrementy. Majitel psa zodpovídá za škody způsobené svým psem. Účast je dobrovolná a na vlastní nebezpečí. Děti do deseti let v doprovodu rodičů či zákonného zástupce.

Není povoleno

Účast psů mladších tří měsíců, hárajících fen, březích fen, kojících fen. Psi zranění, nemocní, v léčení, agresivní vůči lidem, nezvladatelní svými psovody. Psi s kupírovanýma ušima. Donucovací prostředky (stahovací obojek zapnutý na stahování, elektrický obojek, ostnatý obojek).

 

red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail